- Rezervare cu confirmare imediată
- Camere cu aer condiționat
- Wifi gratuit
- Parcare gratuită
Prezentare unitate de cazare
Locație clasificata cu 3 stele de catre Ministerul Turismului Romania.
Locatia NU accepta Tichete Vacanta sau Card Vacanta, se emite factura inregistrata in e-Factura!
Este compusa din 2 domitoare matrimoniale si un living comun, perfect pentru 6 persoane, modern amenajat și dotat cu tot ce aveți nevoie, este situata într-o zonă semicentrală liniștită într-un complex rezidențial modern ușor accesibil, la 15 minute de Piața Mare - Orasul SIBIU (15RON transfer Taxi/Uber/Bolt).
Apartamentul dispune de un living spatios frumos amenajat cu mobila si coltar extensibil, Aer Conditionat, smart TV mare, si acces pe balcon (zona de fumat), Wi-Fi disponibil gratuit in intreaga locatie.
Dormitor 1 cu pat matrimonial, Aer Conditionat, TV si dressing deschis.
Dormitor 2 cu pat matrimonial, smart TV si spatiu de depozitare.
Bucatarie separata dotata frigider+congelator, cuptor cu microunde, fierbator de apa, filtru de cafea, tacamuri, farfurii si pahare.
Baie cu cada si sistem de dus frumos amenajata si dotata cu masina de spalat rufe.
Nu se accepta animale de companie.
Terasa spatioasa dotata cu scaun suspendat tip scoica, masa si 4 scaune cu vedere spre cartier si muntii Fagaras.
Nu suntem de acord cu sosirea unui numar mai mare de persoane inclusiv copii mici fara instiintarea noastra sau neinregistrare in platforma TravelMinit, nerespectarea acestui lucru duce la intreruperea rezervarii !
La check in costul extra este de 79lei/persoana/noapte peste 2 ani neinregistrata pe platforma TravelMinit.
Loc de parcare numarul 9 (doar pentru moto si autoturisme), daca il folositi trebuie sa parcati aproape de bordura laterala, deseori vecinul alaturat nu are loc sa isi acceseze masina, daca aveti o masina mai mare sau nevoie de mai multe locuri de parcare va rugam sa ne spuneti.
La cerere si cu aprobarea noastra va putem oferi contracost urmatoarele servicii:
- Early check in / Late check out (30lei/oră).
- Apartamentul este destul de mare (74 mp), utilizarea celor 2 unitati Aer Conditionat este inclusa doar pentru preturi de peste 450lei/noapte, pentru preturi sub 450lei/noapte utilizarea acestora costa 50lei/noapte, poate deveni disponibil oricand.
- Pentru sezonul de iarna temperatura ambientala in apartament va fi rezonabila, de aproximativ 23 grade C, (locatia beneficiaza de contorizare inteligenta), in limita pretului de 450lei/noapte. Pentru cine doreste mai cald, se poate obtine oricand pentru costul suplimentar de 15lei/grad/noapte.
Pentru preturi de peste 450lei/noapte limitarea va fi ridicata.
- Transfer aeroport cu taxă suplimentară.
- Pregatirea canapelei extensibile pentru dormit la cerere pentru mai putin de 4 persoane costa 39lei.
Amplasare excelentă
pe baza recenziei oferite de 15 oaspete cazat
Distanța de la cazare pe jos (max. 10 min.)
- 200 m, Stație de autobuz
- 200 m, stația de autobuz interurban
Alte informații utile
- 1 km, Cea mai apropiată stație de încărcare a mașinilor electrice
- 1.8 km, Centrul orașului
- 2 km, Gară
- 3 km, Cel mai apropiat aeroport
Camere, prețuri
Dotarea camerei
Dormitoare și alte spații
suprafață: m2-
Apartament deluxe cu terasă cu 3 camere pentru 6 pers.
- 74 m 2 extra mare
- 2 dormitoare, 1 living
- Aer condiționat
- WIFI
- Frigider
Dotări și servicii
-
Parcare privată (gratuit, 1 buc., păzită cu camera video)
Parcare în apropiere (gratuit, 1 buc., Distanța 6 m)
-
Wifi în spațiile comune
-
Accesibil(ă) persoanelor cu dizabilități, Lift, Fier de călcat, Încălzire
-
Posibilitate de încălzire alimente pentru bebeluși, Pătuț, Scaun de masă pentru bebeluși, Taburet pentru copii, Pătuț portabil, Teren de joacă
Până la 1 ani cazarea este gratuită!
-
Consum nelimitat de ceai, Consum nelimitat de cafea
Informații utile
- 200 m Stație de autobuz
- 200 m stația de autobuz interurban
- 1 km Cea mai apropiată stație de încărcare a mașinilor electrice
- 1.8 km Centrul orașului
- 2 km Gară
- 3 km Cel mai apropiat aeroport
Politica unității de cazare
În cazul în care sosești mai târziu decât este precizat în politica unității de cazare, te rugăm să anunți unitatea!
Este posibil și self check-inul la unitatea de cazare, prin urmare se poate întâmpla ca administratorul cazării să nu fie prezent la check-in.