- Rezervare cu confirmare imediată
- Se acceptă animale de companie
- Camere cu aer condiționat
- Wifi gratuit
Prezentare unitate de cazare
Camere, servicii SIBELIUS APARTMENTS Praha Praga ofera 12 camere dotate cu bun gust. Este permis accesul cu animale de companie (contra cost). Pentru a satisface nevoile si celor mai exigenti clienti, anumite camere sunt dotate cu aer conditionat. (Pentru mai multe informatii consultati la fiecare tip de camera rubrica "detalii"). Unitatea va pune la dispozitie internet wireless. Daca doriti sa obtineti mai multe informatii despre facilitatile oferite la aceasta unitate de cazare (inclusiv cele contra cost) si despre echiparea camerelor, consultati fisa de mai jos.
Locația Hrdličkovo muzeum člověka este la o distanta de 1.5 km , .
Servicii de masă Preturile camerelor nu contin masa.
Plată Plata serviciilor se poate efectua prin urmatoarele modalitati: numerar, card bancar, transfer bancar. Pentru garantarea ferma a rezervarii se solicita un avans de 100%.
Sosire, program Preluarea camerei se face de la ora 14:00 si iesirea pana la ora 11:00. Limbile vorbite la receptie: engleză, germană, rusă, slovacă, cehă.
Amplasare
Distanța de la cazare pe jos (max. 10 min.)
- 250 m, Stație de autobuz
Alte informații utile
- 1 km, Cea mai apropiată stație de încărcare a mașinilor electrice
- 2 km, Gară
- 3 km, stația de autobuz interurban
- 5 km, Centrul orașului
- 17 km, Cel mai apropiat aeroport
Camere, prețuri
Dotarea camerei
Dormitoare și alte spații
suprafață: m2-
Apartament junior cu bucătărie proprie pentru 3 pers.
- 79 m 2 extra mare
- WIFI
- Frigider
-
Apartament standard cu duș pentru 2 pers.
- 47 m 2 extra mare
- WIFI
- Frigider
-
Apartament studio superior pentru 2 pers.
- 60 m 2 extra mare
- Aer condiționat
- WIFI
- Frigider
-
Apartament studio standard pentru 2 pers.
- 46 m 2 extra mare
- Aer condiționat
- WIFI
- Frigider
-
Apartament studio standard pentru 2 pers.
- 35 m 2 extra mare
- Aer condiționat
- WIFI
- Frigider
-
Apartament superior cu duș pentru 2 pers.
- 48 m 2 extra mare
- WIFI
- Frigider
-
Apartament deluxe cu chicinetă proprie cu 1 camera pentru 2 pers.
- 50 m 2 extra mare
- 1 dormitor
- WIFI
- Frigider
Dotări și servicii
-
Parcare în apropiere (contra cost, 25 € (~ 127.12 ron)/noapte Distanța 200 m păzită)
Parcare stradală (contra cost)
-
Wifi în spațiile comune
-
Cinematograf în apropiere, Teatru în apropiere, Disco în apropiere, Teren de tenis acoperit în apropiere, Darts în apropiere, Aerobic în apropiere, Organizare de evenimente culturale și sportive, Aquapark - în apropiere
-
Seif, Încălzire, Lift
Hotel - Jacuzzi în apropiere, Masaj în apropiere, Cramă în apropiere, Cramă în apropiere, Berărie în apropiere, Cafenea în apropiere, Cofetărie în apropiere, Gară în apropiere, Stație de tramvai în apropiere, Aeroport în apropiere, Teren de joacă în apropiere, Stație de autobuz în apropiere, Teren de tenis în aer liber în apropiere, Centru de sănătate în apropiere, Schimb valutar, Servicii de secretariat, Rezervare bilet de avion, Ghid turistic, Centru comercial în apropiere, Servicii de informare, Hotel - Hotel transportation, Loc pentru nefumători, Taxi, Parc în apropiere, Bar în apropiere
-
Pizzerie în apropiere, Snack bar
Servicii de masă: Cel mai apropiat restaurant (Distanța 100 m)
-
Solar în apropiere, Saună în apropiere
-
Pătuț, Scaun de masă pentru bebeluși, Pătuț portabil, Jucării pentru bebeluși
Până la 3 ani cazarea este gratuită!
Informații utile
- 250 m Stație de autobuz
- 1 km Cea mai apropiată stație de încărcare a mașinilor electrice
- 2 km Gară
- 3 km stația de autobuz interurban
- 5 km Centrul orașului
- 17 km Cel mai apropiat aeroport
Politica unității de cazare
În cazul în care sosești mai târziu decât este precizat în politica unității de cazare, te rugăm să anunți unitatea!
-
MasterCard
-
VISA
-
Amex
-
Maestro
10 €/noapte/animal de companie